Vyhledávání

Kontakt

Jazykové centrum RAGUSO
Václavská 20, Praha 120 00
100 m od stanice metra Karlovo náměstí.

+420 777 654 095

jc.raguso@gmail.com

Připravujeme

Gastroitalština

Tematický kurz se širokým uplatněním: pro milovníky italské kuchyně, pro majitele italských restaurací /korektura menu v ceně kurzu/, pro ty, kteří mají v úmyslu pracovat v Itálii v oboru gastronomie apod.

Rozvíjí se slovní zásoba na dané téma a slovní obraty. Se studiem gramatiky se nepočítá. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky A0, začátečníky A1 a A2.

Chiare Lettere

Kurz zaměřený na rozvíjení základní lexikální zásoby , morfologie a slovních obratů k hovoru o literatuře, mini recenzím, rozboru literárního textu. Kurz je určen těm, kdo studují italskou literaturu na středních školách, jako příprava studia italianistiky na vysoké škole, je ale vhodný i pro milovníky italské literatury, od dospívající mládeže po seniory. Předpokládaná minimální vstupní úroveň posluchače je B1, ovšem výuka bude probíhat v malých skupinách, což umožní, že kurz bude hodně interaktivní a přizpůsobí se úrovni jednotlivých posluchačů.

Vyučuje dott.ssa Ivana Raguso. Výuka probíhá v italštině s komentářem v češtině.

Letteratura italiana I, II, III

Jedná se o tři kurzy italské literatury v jazyce italském s facilitací pro české posluchače a interaktivní metodikou. Kurzy jsou rozděleny na tři období, od počátků italské literatury po současnost.

Vyučuje dott.ssa Ivana Raguso . Výuka probíhá v italštině s komentářem v češtině.